Surveying Department

Consulting, mapping and topography, 2D and 3D cartography, The drone, all-automatic methods and the use of satellite GPS


هلدینگ تکنولوژی کشاورزی و بازرگانی فارس با توجه به نیاز های مجموعه، اقدام به گرداوری مهندسین مجرب و با تجربه در حرفه نقشه برداری به همراه تیم طراحی و کارتوگراف (نقشه نگار) نموده، که از جمله فعالیت های این دپارتمان میتوان به حوزه های کشاورزی، ثبت اسناد، راه و ساختمان و عمرانی ( شبکه های آبرسانی، گاز رسانی و ... ) اشاره نمود.

فعالیت این دپارتمان جمع آوری، آماده سازی، ذخیره‌سازی، پردازش، مدیریت، تحلیل، تلفیق، بازیابی و انتقال داده‌ها در مکان مرجع می باشد که شامل مراحل برداشت، اندازه‌گیری، محاسبه، ارائه نتایج کار و ترسیم ( کارتوگراف) است. در مرحله اندازه‌گیری، از دوربین های توتال استیشن‌ ها، تئودولیت‌ها، جی‌پی‌اس و … و نیز روش‌های مختلفی استفاده می‌شود تا داده‌های لازم برای مرحله دوم بدست آید. نقشه ها با توجه به اهداف کارفرما و خصوصیات کاربردی نقشه به اشکال مختلف محاسبه، تجزیه و تحلیل می شوند و نتایج کار به صورتهای آنالوگ )نقشه، مقاطع طولی و عرضی و…) یا رقومی (مانند جدول‌ها، مدل‌های رقمی زمین) ارائه می‌گردد.

دپارتمان نقشه برداری هلدینگ تکنولوژی کشاورزی و بازرگانی فارس طی سالها فعالیت خود توانسته است حدود 40.000 هکتار اراضی را با کمترین خطا دیتا برداری کرده و با توجه به نیازهای پروژه تجزیه و تحلیل و نهایتا ترسیم و تحویل کارفرما دهد.

برای مطالعه بیشتر مطالب ، پروژه ها ، عکس ها ، نشریه ها و مقالات میتوانید به بخش های دیگر سایت مراجعه فرمائید. 

Surveying Department

نقشه ,نقشه برداری ,کارتوگراف ,ترسیم نقشه ,دوربین نقشه برداری ,نقشه کشاورزی ,نقشه عمرانی ,جی پی اس ,gps ,دوربین توتال ,نقشه گلخانه